Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Fundacja - Razem Łatwiej - Zwierzęta Przełamują Bariery

Fundacja - Razem Łatwiej - Zwierzęta Przełamują Bariery
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
969 056 664
Telefon
502 678 974
Adres rejestrowy
Ulica
Puławska 53 lok. 1
Kod pocztowy
02-508
Miejscowość
Warszawa-Mokotów
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Mokotów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000276589
REGON
14093135900000
NIP
701-01-02-349
Rok powstania
2007
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Kilka słów o nas…
W 2005 roku, grupa przyjaciół wpadła na pomysł, aby stworzyć w Warszawie fundację, która zajmie się animaloterapią oraz będzie propagować właściwe postawy ludzi wobec zwierząt.
Animaloterapia czyli wszelkie działania zmierzające do poprawy ludzkiego zdrowia i jakości życia, w których dużą rolę odgrywają zwierzęta: psy, koty, świnki morskie, chomiki, a nawet… ślimaki.

Co to oznacza w praktyce?
Radosne chwile i miło spędzony czas podczas spotkań naszych wolontariuszy i zwierząt z dziećmi w przedszkolach, szkołach, domach dziecka. Zabawa uczy: zasad bezpieczeństwa w relacji dziecko - pies, uświadamia, że zwierzęta czują i nie należy ich krzywdzić, pokazuje, na czym polega odpowiedzialność za inne stworzenia.
Nasze psy w towarzystwie swoich opiekunów odwiedzają także dzieci niepełnosprawne, wtedy rola zwierzęcia polega na wspomaganiu terapii. Pies budzi zapał do pracy i motywuje do wykonywania żmudnych ćwiczeń.
Jako pierwsi w Polsce postanowiliśmy z naszymi zwierzętami odwiedzać hospicjum onkologiczne, pacjentów szpitali a także organizować indywidualne wizyty domowe.
Wraz z naszymi zwierzętami stale uczymy się i doskonalimy swoje umiejętności ale najważniejsze jest, że i my, i nasi pupile po prostu to lubimy!

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
profilaktyka uzależnień
ochrona zwierząt
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej