Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Miejski Uczniowski Klub Pływacki "Korona-Swim" Kielce

Miejski Uczniowski Klub Pływacki "Korona-Swim" Kielce
Logo 1%
Tej organizacji możesz przekazać 1% swojego podatku.
Kontakt
Telefon
41 345 27 64
Adres rejestrowy
Ulica
Jurajska 7
Kod pocztowy
25-640
Miejscowość
Kielce
Województwo
świętokrzyskie
Powiat
Kielce
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie kultury fizycznej
KRS
0000614648
REGON
26012891600000
NIP
959-17-61-243
Rok powstania
2006
Organizacja pożytku publicznego
Tak
od roku 2016
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Miejski Uczniowski Klub Pływacki "Korona-Swim" Kielce powstał w styczniu 2007 roku z przekształcenia trzech kieleckich klubów "18-Neptun" Kielce, "Ala" Kielce, "Korab" Kielce. Głównym celem statutowym Klubu jest prowadzenie zajęć treningowych z uzdolnioną grupą dzieci i młodzieży szkolnej, rozwijanie ich umiejętności pływackich i przygotowanie do rywalizacji sportowej w zawodach pływackich organizowanych zarówno na szczeblu wojewódzkim jak i ogólnopolskim. Drugim celem klubu jest prowadzenie zajęć - nauki i doskonalenia pływania dzieci i młodzieży szkolnej tak aby w kolejnym etapie były gotowe do podjęcia treningów w sekcji sportowej.

Klub zrzeszony jest w Polskim Związku Pływackim oraz w Świętokrzyskim Okręgowym Związku Pływackim. Mimo krótkiej historii funkcjonowania może pochwalić się licznymi sukcesami zarówno na skalę Województwa Świętokrzyskiego jak i na arenie krajowej.

Zajęcia treningowe odbywają się na krytej pływalni "Jurajska" w Kielcach przy ul. Jurajskiej 7 i prowadzone są przez doświadczonych trenerów w różnych grupach treningowych. Indywidualne podejście treningowe do każdego zawodnika oraz metody szkoleniowe stosowane przez trenerów sprawiają, że z każdym rokiem naszej działalności zwiększa się liczba dzieci uczestniczących w zajęciach. Wzrasta również liczba naszych osiągnięć w zawodach pływackich organizowanych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. W okręgu województwa Świętokrzyskiego Klub jest w czołówce klasyfikacji drużynowej w kategorii dzieci i młodzików.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
sport amatorski, rekreacyjny
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej