Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Mazowiecka Fundacja Pomocy Społecznej "Rodzina" w likwidacji

Mazowiecka Fundacja Pomocy Społecznej "Rodzina" w likwidacji
W likwidacji
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
600 355 163
Adres rejestrowy
Ulica
Wołomińska 1
Kod pocztowy
05-230
Miejscowość
Kobyłka
Województwo
mazowieckie
Powiat
wołomiński
Gmina
Kobyłka
Adres kontaktowy
Ulica
Wołomińska 1 lok. 15
Kod pocztowy
05-230
Miejscowość
Kobyłka
Województwo
mazowieckie
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000327010
REGON
14183205600000
NIP
125-15-29-483
Rok powstania
2009
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Nasza fundacja została zarejestrowana pod koniec kwietnia 2009 r. Główne cele fundacji są związane z szeroko rozumianą pomocą społeczną, pracą resocjalizacyjną na rzecz osób, których miejsce zamieszkania uniemożliwia im dostęp do takiej pomocy lub z różnych powodów z niej nie korzystają. Oferta skierowana jest do osób, które mają problemy wychowawcze, rodzinne, prawne, do osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Nastawieni jesteśmy na pracę indywidualną i pracę z rodziną. Zależy nam na pracy w środowisku lokalnym z wykorzystaniem istniejących zasobów i w tym widzimy duży atut naszej propozycji.

Zdecydowaliśmy się na utworzenie fundacji w odpowiedzi na zapotrzebowanie środowiska, w którym na co dzień pracujemy. Nasze doświadczenie pokazuje, że nie wszyscy mają równe szanse na start w życiu. Widzimy różne powody takiego stanu. Ludzie przychodzą na świat w różnych domach, miejscach, mają różnych rodziców, czy opiekunów, którzy mają na nich decydujący wpływ. Często spotykamy się z praktyką izolowania takich osób, co skutkuje ich jeszcze większym zamykaniem się na formy pomocy, zmniejsza wiarę w to, że cokolwiek od nich zależy i w to, że w ogóle jakakolwiek zmiana jest możliwa.

Z doświadczenia widzimy również, że oferowane formy pomocy dla tego typu społeczeństwa są niewystarczające, stąd nasza propozycja pracy w środowisku lokalnym i bardziej zindywidualizowanym podejściu do istniejących problemów i każdego z klientów.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej