Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundacja Anioły Filantropii w likwidacji

Fundacja Anioły Filantropii w likwidacji
W likwidacji
Kontakt
Telefon
22 659 82 94
Telefon
22 659 82 94
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
00-581
Miejscowość
Warszawa-Śródmieście
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000371371
REGON
14269142200000
NIP
701-02-68-877
Rok powstania
2010
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Może to nietypowe wyznanie jak na organizację pozarządową ale jesteśmy po to, żeby zdobywać pieniądze. Fundraising jest naszą pasją i profesją. Jeśli Twoja organizacja potrzebuje pieniędzy zdobędziemy je lub nauczymy Was jak je zdobyć.

Wychodzimy z następującego założenia: żeby pomagać innym należy samemu być w dobrej kondycji. Podziwiamy misję i osiągnięcia wielu organizacji pozarządowych. Podziwiamy zaangażowanie ich pracowników i wolontariuszy. Ale wiemy, że nawet najlepsze serca nie uratują beneficjentów, jeśli braknie środków na działanie organizacji.

Co jest dla nas najważniejsze?

Etyczna, uczciwa działalność - w naszej pracy przestrzegamy kodeksu etycznego w fundraisingu oraz kodeksu etyki PR. Popieramy transparentność organizacji pozarządowych. Uważamy, że każdy Darczyńca ma prawo wiedzieć jak zostały wydane jego pieniądze.

Mierzalne efekty - pracę z organizacją zaczynamy od przygotowania strategii z ustaleniem celów, metod, narzędzi i kryteriów sukcesu.

Sprawdzone metody - nie chcemy, aby organizacje którym pomagamy, musiały wyważać otwarte drzwi. Dlatego bazujemy na doświadczeniu fundraiserów z innych krajów. Polecamy również korzystanie ze sprawdzonych i przydatnych narzędzi, stosowanych przez sektor biznesowy, gdyż organizacje pozarządowe działają na tym samym rynku i podlegają tym samym prawom marketingowym.

Cierpliwość i konsekwencja - fundraising to proces a nie stan.

Jeżeli Twoja organizacja potrzebuje pomocy w pozyskiwaniu pieniędzy napisz do nas:

fundacja@aniolyfilantropii.org.pl

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej