Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Stowarzyszenie "Przede Wszystkim Człowiek"
Zakończyła działalność
Kontakt
Adres rejestrowy
Kod pocztowy
64-510
Miejscowość
Wronki
Województwo
wielkopolskie
Powiat
szamotulski
Gmina
Wronki
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000401002
REGON
30196831000000
NIP
787-21-05-334
Rok powstania
2011
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie „Przede wszystkim Człowiek” (Stowarzyszenie "PwC") powstało w listopadzie 2009 roku jako stowarzyszenie zwykłe i zostało zarejestrowane w Starostwie Powiatowym w Szamotułach. W 2011r. zwiększyła się liczba członków a nasza działalność zaczęła nabierać tempa - z tego powodu po dokonaniu niezbędnych formalności staliśmy się stowarzyszeniem zarejestrowanym w rejestrze stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz publicznych zakładów opieki zdrowotnej Krajowego Rejestru Sądowego (KRS).
Zrzeszamy fachowców z różnych dziedzin, w tym pedagogiki, socjologii, promocji zdrowia, psychologii, medycyny, których łączą głowy i serca pełne zapału oraz kreatywnych pomysłów, dotyczących aktywizowania lokalnej społeczności.
Naszym celem jest zaoferowanie dzieciom i młodzieży możliwości skorzystania z szerokiego zakresu bezpłatnych zajęć pozalekcyjnych oraz pomocy w nauce. Nasza oferta obejmuje edukację w obszarze: zachowań prozdrowotnych, prorodzinnych, proeuropejskich, ekologicznych oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów szkolnych, zdrowotnych i społecznych. Poza tym staramy się poszerzać horyzonty poprzez różnego rodzaju wyjazdy. Zależy nam również na łączeniu pokoleń poprzez zachęcanie ludzi starszych do angażowania się w nasze działania. Dzięki uczestnictwu w zajęciach prowadzonych przez Stowarzyszenie nasi podopieczni mają możliwość pogłębiania wiedzy zdobytej w szkole, spędzenia wolnego czasu w sposób kreatywny a także nawiązania nowych znajomości. Zajęcia odbywają się zazwyczaj trzy razy w tygodniu w godzinach popołudniowych.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
muzyka
teatr
animacja społeczno-kulturalna
edukacja kulturalna
promocja zdrowia, edukacja zdrowotna
profilaktyka uzależnień
integracja, reintegracja, aktywizacja zawodowa
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele pożytku publicznego
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej