Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 112 08 00
Adres rejestrowy
Ulica
Solec 22
Kod pocztowy
00-410
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000398766
REGON
14584069600000
NIP
7010317771
Rok powstania
2011
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Bezpieczna Cyberprzestrzeń jest niezależną organizacją pozarządową działającą od czerwca 2010 r. Naszą główną misją jest wzmacnianie świadomości w obszarze zagrożeń pochodzących z cyberprzestrzeni.

Edukujemy, przeprowadzamy gry sztabowe i ćwiczenia, organizujemy wydarzenia zrzeszając środowisko bezpieczeństwa teleinformatycznego. Budujemy również potencjał naukowo-badawczy poprzez realizowanie raportów, ekspertyz czy specjalistycznych projektów w naszej branży. Angażujemy się w prace nad budowaniem systemu organizacji cyberbezpieczeństwa w Polsce.

Fundacja to jednak przede wszystkim ludzie - zespół ekspertów, którzy z pasją rozwijają swoją wiedzę i umiejętności w różnych dziedzinach cyberbezpieczeństwa. Naszą wizją jest bycie jedną z najbardziej inspirujących organizacji, która potrafi sprostać wyzwaniom stawianym przez nieustannie zmieniające się spektrum cyber zagrożeń.

Członkowie fundacji są częścią konsorcjum organizującego współpracę CERT-ów europejskich w ramach inicjatywy TRUSTED INTRODUCER, będącej częścią projektu GENAT TF-CSIRT. Blisko współpracuje również z Europejską Agencją Bezpieczeństwa Sieci i Informacji (ENISA). Fundacja jest członkiem
APWG (The Anti-Phishing Working Group) oraz polskiego forum zespołów reagujących i zespołów bezpieczeństwa – ABUSE- FORUM.

Reklama

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
porządek, bezpieczeństwo publiczne
obronność państwa
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej