Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja Alaya
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Dobra 8/10 lok. 2
Kod pocztowy
00-388
Miejscowość
Warszawa-Śródmieście
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000397866
Rok powstania
2011
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

  1. Niesienie wszechstronnej pomocy osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych i innych form uzależnień; pomoc na etapie zdrowienia oraz kształtowania własnego rozwoju. 2. Udzielanie pomocy w odzyskiwaniu właściwej postawy w najbliższym środowisku, rodzinie oraz zakładzie pracy. 3. Prowadzenie programów profilaktycznych i edukacyjnych w zakresie wiedzy o chorobach związanych z nadużywaniem środków zmieniających świadomość i niebezpieczeństwach z nimi związanych oraz propagowanie idei zdrowego i wolnego od uzależnień życia. 4. Zapobieganie patologiom społecznym, pobudzanie i rozwijanie aktywności sportowej, kulturalnej i oświatowej oraz podejmowanie społecznych inicjatyw tym zakresie. 5. Udzielanie wsparcia i pomocy w wyrównywaniu szans rodzinom osób uzależnionych, będących w trudnych sytuacjach życiowych mających związek z uzależnieniami. 6. Działania na rzecz integracji europejskiej i światowej, również w ramach struktur Unii Europejskiej, oraz rozwijanie kontaktów między społeczeństwami dla stworzenia zintegrowanych zasad i metod postępowania w walce z uzależnieniami i stworzenia zintegrowanych systemów pomocy osobom uzależnionym oraz rodzinom patologicznym.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
profilaktyka uzależnień
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej