Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Nasz Dom

Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Nasz Dom
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Czeluśnica 57
Kod pocztowy
38-204
Miejscowość
Czeluśnica
Województwo
podkarpackie
Powiat
jasielski
Gmina
Tarnowiec
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000315279
REGON
18037125400000
NIP
6852261645
Rok powstania
2008
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Idea założenia Stowarzyszenia pojawiła się w maju 2008 roku. W kolejnych miesiącach spotykałem się z zainteresowanymi osobami. Omawiając szczegóły współpracy przygotowaliśmy się do podjęcia konkretnych działań.

We wrześniu 2008 r. oczekując na wpis do KRS, we współpracy z Zarządem Powiatowym ZMW "WICI" zorganizowaliśmy, turniej piłki siatkowej w Zespole Szkół w Roztokach. Turniej odbył się pod patronatem Wicekuratora Oświaty Pana Antoniego Wydro.

8 października 2008 Stowarzyszenie otrzymało wpis do KRS, kilka tygodni później NIP, REGON, a w grudniu założyliśmy konto bankowe w Podkarpackim Banku Spółdzielczym.

12 grudnia 2 przedstawicieli Stowarzyszenia wzięło udział w wyborach delegatów do Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych.Delegatem na powiat jasielski został wybrany Łukasz Kotulak.

W styczniu 2009 Stowarzyszanie podjęło współpracę z grupą młodzieży zaangażowaną w organizację XVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wzięliśmy aktywny udział w pozyskiwaniu sponsorów, załatwieniu spraw organizacyjnych. Przyczyniliśmy się do zebrania 24 tysięcy złotych.

W maju 2009 Przewodniczący Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych pan mgr Grzegorz Nowakowski poprowadził szkolenie dotyczące pisania wniosków do PO KL dziadziałanie 9.1.2. Szkolenie odbyło się w Szkole Podstawowej w Roztokach w szkoleniu wzięło udział 15 osób, głownie nauczycieli ze szkół Regionu Jasielskiego.

Na przełomie września/października 2009 Stowarzyszenie wraz z Podkarpacką Radą Organizacji Pozarządowych zorganizowało cykl szkoleń dla Kół Gospodyń Wiejskich. Szkolenia dotyczyły możliwości aplikowania o fundusze UE.

W listopadzie 2009 i 2010 Stowarzyszanie przeprowadziło Turnieje gry w Halową Piłkę Siatkową

We wrzesniu 2010 stowarzyszenie w porozumieniu z RCKiK w Rzeszowie zorganizowało w jasielskim szpitalu Dzień dawcy Szpiku Kostnego.

W wakacje 2009 i 2010 r. członkowie naszego Stowarzyszenia posiadający stosowne uprawnienia pełnili służbę wychowawców kolonijnych w Mrzeżynie, Sarbinowie, Kołobrzegu i Zakopanem.

Ferie 2009, 2010 i 2011 r. nasi wychowawcy kolonijni pełnili opiekę na zimowiskach zorganizowanych przez ZMW "Wici" w Zakopanem.

Od 2008 roku jesteśmy instytucjonalnym partnerem sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaśle.

Jesteśmy ludźmi znanymi w swoich środowiskach, aktywnymi. Wielu naszych członków to nauczyciele, harcerze, społecznicy. Mamy wiedzę, i pasję w realizacji naszych pomysłów. Nasze cele to działalność dla dobra lokalnych społeczności. Walczymy o wykorzystanie funduszy unijnych dla dobra zwykłych ludzi. Pomagamy realizować konkretne projekty. Organizujemy szkolenia, kursy, turnieje sportowe. Z Ludźmi i dla Ludzi!

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
profilaktyka uzależnień
prawa człowieka, swobody obywatelskie, demokracja
równouprawnienie kobiet i mężczyzn
działalność na rzecz integracji europejskiej
promocja Rzeczypospolitej Polskiej za granicą
pomoc Polonii i Polakom za granicą

Zarząd

Łukasz Kotulak, Prezes Zarządu
Bogusław Blicharski, Wiceprezes Zarządu
Michał Golemo, Wiceprezes Zarządu
Leszek Śledziona, Sekretarz
Damian Stasiowski, Skarbnik
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej