Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja "Sercem Przyprawiona"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
693 533 313
Adres rejestrowy
Ulica
3 Maja 43
Kod pocztowy
62-500
Miejscowość
Konin
Województwo
wielkopolskie
Powiat
Konin
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000713318
REGON
36922920200000
NIP
6653012075
Rok powstania
2018
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Od stycznia 2018 roku prowadzimy Jadłodzielnię - jest to miejsce, które integruje lokalną społeczność - z jednej strony ludzie mogą podzielić się nadwyżką produktów spożywczych czy też gotowych dań, a z drugiej, każdy w trudnej sytuacji życiowej może dany produkt otrzymać za darmo.

Dziennie karmimy od 40 - 60 ludzi. Swój wkład w przygotowanie posiłków mają również podopieczni fundacji. To oni obierają warzywa na zupę, przygotowują kanapki dla innych oraz wydają posiłki. Pełnią również dyżury w fundacji, by dotrzeć do wszystkich potrzebujących. Warto nadmienić,iż naszymi wolontariuszami najczęściej zostają nasi podopieczni, którzy stanęli na nogi.

Jako fundacja pomagamy również w zdobyciu pracy, zachęcamy do walki o siebie, mobilizujemy do walki z uzależnieniami, szukamy schronienia, dajemy nadzieję. Staramy się niwelować bariery społeczne, wierzymy w tych ludzi i w ich możliwości.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz przekazać swoją cegiełkę w formie pieniężnej na konto*, bądź też przekazać żywność, środki czystości, odzież, zabawki.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
pomoc rzeczowa: odzież, żywność, wyposażenie
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej