Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja Czysta Karta
Kontakt
Telefon
508 514 141
Adres rejestrowy
Ulica
Adama Mickiewicza 54A lok. 2C
Kod pocztowy
34-200
Miejscowość
Sucha Beskidzka
Województwo
małopolskie
Powiat
suski
Gmina
Sucha Beskidzka
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000732353
REGON
38027417700000
NIP
5521722454
Rok powstania
2018
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Czysta Karta została założona w celu sformalizowania pomocy prawnej dotąd świadczonej w sposób spontaniczny i nieformalny. Nadanie formalnych kształtów działaniom osób zaangażowanym w świadczenie usług prawnych osobom potrzebującym zoptymalizuje i uskuteczni nasze wysiłki i przyczyni się do zbudowania społeczeństwa świadomego swoich praw, gdzie brak wiedzy z zakresu prawa nie będzie bezwzględnie wykorzystywany przeciwko najsłabszym uczestnikom obrotu prawnego.

Celem Fundacji jest rozwój świadomości prawnej obywateli, pomoc prawna osobom zagrożonym naruszeniem ich praw oraz wykluczeniem społecznym wskutek nieznajomości prawa.

Przy wykorzystaniu dostępnych instrumentów prawnych Fundacja Czysta Karta może wszczynać (bezpłatnie) postępowania Sądowe na rzecz obywateli bądź też przystępować do już toczących się spraw po stronie osób potrzebujących. Co najważniejsze- każdą sprawą od początku aż do samego końca zajmują się doświadczeni i wykwalifikowani adwokaci czy radcowie prawni, którzy bronią również interesów podopiecznych fundacji przed Sądem.

Fundacja zapewnia BEZPŁATNĄ pomoc prawną na wszystkich etapach sprawy w tym zarówno w postępowaniu karnym (wynajęci przez Fundację adwokaci będą reprezentować Cię jako pokrzywdzonego na etapie dochodzenia oraz oskarżyciela posiłkowego przed Sądem) postępowaniu cywilnym o zapłatę odszkodowania oraz na etapie postępowania egzekucyjnego.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
poradnictwo specjalistyczne
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej