Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
Fundacja "Afirmacja Rozwoju"
Kontakt
Adres rejestrowy
Ulica
Al. Jana Kasprowicza 102
Kod pocztowy
51-145
Miejscowość
Wrocław
Województwo
dolnośląskie
Powiat
Wrocław
Gmina
Wrocław
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000733946
REGON
38037862300000
NIP
8952189859
Rok powstania
2018
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misją Fundacji AFIRMACJA ROZWOJU jest rozpowszechnianie wartości na rzecz rozwoju osobistego, budowania społeczeństwa obywatelskiego oraz kreowanie idei Narodu jako dobra wspólnego wszystkich obywateli – niezależnie od statusu społecznego, przekonań, płci, wyznania czy koloru skóry. Poszukiwanie sposobów i ludzi przepełnionych pasją w szerzeniu wiedzy i pracy na rzecz wyrównywania szans. Współtworzenie, inicjowanie, inspirowanie, ale przede wszystkim budowanie szczęśliwego świata.

Statutowym celem Fundacji AFIRMACJA ROZWOJU jest działalność oświatowo-kulturalna oraz inicjowanie i wspieranie działań przyczyniających się do promowania edukacji i rozwoju osobistego. W tym celu prowadzimy działania mające propagować ideę samorozwoju. Tworzymy podwaliny społeczeństwa obywatelskiego poprzez edukację historyczną dzieci i młodzieży przekazując wiedzę w sposób inny niż w podręcznikach szkolnych. Tworzymy autorskie projekty i programy edukacyjne skierowane zarówno do dzieci, młodzieży oraz dorosłych i seniorów.

Idea samorozwoju nie jest uzależniona od wieku. To stan umysłu, dzięki któremu odkrywamy nowe możliwości, kierunki oraz przełamujemy przeszkody stawiane przez świat oraz samych siebie. Pomagamy przezwyciężać wewnętrzne blokady.

Każdy ma prawo do szczęścia i rozwoju, jednak często na naszej drodze napotykamy szereg barier, które nie pozwalają nam iść do przodu. Samorozwój jest jak nowe uniwersalne narzędzie, które mamy przy sobie, a o którym albo nie wiemy, albo nie umiemy się nim posłużyć. Jesteśmy po to, aby to zmienić i pomagać w odkrywaniu możliwości jakie w nas są. Z nami je jesteś w stanie ruszyć na spotkanie wyzwań i zostać zwycięzcą!

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dzieci i młodzieży
edukacja dorosłych, kształcenie ustawiczne
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej