Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Polskie Stowarzyszenie Transhumanistyczne
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Kłobucka 8C lok. 64
Kod pocztowy
02-699
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Ursynów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000752311
REGON
38154980200000
NIP
9512470995
Rok powstania
2018
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misją Stowarzyszenia jest promowanie wiedzy o nowych – zwłaszcza dysruptywnych (disruptive) – technologiach oraz promocja wartości naukowych i transhumanistycznych. Skupiamy się w szczególności na biotechnologii, medycynie i sztucznej inteligencji, przedstawiając zarówno ich potencjał jak i wyzwania, i niebezpieczeństwa z nimi związane.

Cele stowarzyszenia:

Biohacking

Tworzymy w Polsce aktywną społeczność biohakerską zainteresowaną udoskonaleniem ludzkiego ciała z wykorzystaniem technologii takich jak tagi NFC, interfejsy maszyna-komputer czy biotechnologia. Możesz znaleźć nas na Facebook'u!

Nowe technologie - AI, Biotechnologia, Medycyna

Pragniemy udostępniać i promować zdobycze technologii dla lepszego życia w Polsce i Europie. Chcemy pracować na rzecz zwiększenia roli sztucznej inteligencji w proces zarządzania oraz promować nowinki biotechnologiczne zwiększające ludzki potencjał oraz zmniejszające ludzkie cierpienie.

Nowoczesne państwo

Promujemy idee państwa w którym procesy decyzyjne przyspieszone są cyfryzacją administracji publicznej i algorytmizacją prawa. Lobbujemy na rzecz rozwiązań Open Data oraz transparentności polityki.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej