Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja "Nowa Szansa - Upadłość"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
514 154 199
Adres rejestrowy
Ulica
Jana Kantego Przyzby 7 lok. 23
Kod pocztowy
30-385
Miejscowość
Kraków
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000766145
REGON
38268042100000
NIP
6762562366
Rok powstania
2019
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Nasza Fundacja powstała w 2019 r. Od kilku lat jej Fundator zmaga się z problemami osób zadłużonych, ich nękaniem przez firmy windykacyjne jak i obserwowanym zacieśnianiem się pętli kredytowych prowadzących do niewypłacalności. Dużo osób nie zdaje sobie sprawę jak łatwo wpaść w spiralę zadłużenia, której efekty mogą dotykać nie tylko dłużnika ale i całą jego rodzinę. A bardzo często powodem takiego stanu rzeczy nie jest umyślne działanie, a łatwowierność i złudne poczucie, że utracenie płynności finansowej ma charakter chwilowy.

W wielu przypadkach również wczesne reagowanie na niepokojące sygnały może przynieść oczekiwany rezultat. Jednym z naszych celów jest budowanie świadomości finansowej poprzez ukazywanie mechanizmów prowadzących do braku możliwości regulowania swoich zobowiązań. Najprostsze rozwiązanie - kolejny kredyt na spłatę poprzedniego, czy chwilówka na spłatę bieżących rat - to pewny krok do finansowej katastrofy, która z pewnością nadejdzie. Jednak i w takich przypadkach staramy się pomóc najlepiej jak możemy, rozważając wszystkie rozwiązania, włącznie z upadłością. Pomagamy również dopatrzyć się, często bardzo złożonego, źródła kłopotów i wskazujemy najlepszą drogą do walki z nim.

Zdajemy sobie sprawę, że bardzo często los przynosi nam sytuacje, które nawet przy jak najstaranniejszym planowaniu mogą wywrócić nasze życie do góry nogami. Spotkaliśmy na swojej drodze ogromną liczbę osób dla których doraźne działania nie przyniosły rezultatu. Właśnie dla nich jak i dla każdego, który czuje, iż jego finanse wskutek różnych sytuacji życiowych związanych z nim samym jak i jego najbliższymi, chcemy wyjaśniać jak dostać nową szansę - ogłosić upadłość i zacząć wszystko raz jeszcze.

Jeśli masz u siebie lub kogoś z najbliższych problem z poradzeniem sobie ze swoją sytuacją finansową, nie widzisz możliwości wyjścia z długów lub boisz się stawić czoła wierzycielom - skontaktuj się z nami, a razem znajdziemy rozwiązanie. Pomożemy we wstępnej analizie sytuacji, a także dzięki współpracy z najlepszymi specjalistami w zakresie prawa upadłościowego pomożemy w przeprowadzeniu całego postępowania, aż do całkowitego oddłużenia.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej