Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Wszystko o działalności odpłatnej w jednym miejscu! Kup kurs online "Jak NGO może sprzedawać produkty i usługi"

Fundacja Misja Człowiek
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
664 137 754
Adres rejestrowy
Ulica
Barkocińska 6 lok. 20A
Kod pocztowy
03-543
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Targówek
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000788158
REGON
38347285400000
NIP
5242886010
Rok powstania
2019
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misją naszej Fundacji jest pomoc osobom niepełnosprawnym oraz wsparcie ich rodzin, jak również wczesna interwencja i zapobieganie społecznym i zdrowotnym skutkom niepełnosprawności. Naszym celem jest również reprezentowanie środowiska osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

Obecnie naszym priorytetem jest  niesienie pomocy dzieciom z wieloraką niepełnosprawnością poprzez podejmowanie i realizację różnorodnych działań mających na celu ich wieloprofilową stymulację i usprawnianie. Pragniemy stworzyć dzieciom z niepełnosprawnością sprzężoną optymalne warunki dla wszechstronnego rozwoju w procesie edukacji,  usamodzielnienia, uspołeczniania i leczenia.

Nasz główny cel chcemy realizować poprzez stworzenie i prowadzenie specjalistycznego przedszkola terapeutycznego dla dzieci. Jest to w tej chwili nasze najważniejsze i najpilniejsze zadanie.  Będzie to jedna z niewielu tego typu placówek w Warszawie, a nawet w Polsce. Wiemy, że jest ogromne zapotrzebowanie na taki rodzaj przedszkoli. To nie tylko wielka szansa na rozwój dzieci z dużymi trudnościami rozwojowymi, ale również odciążenie dla ich rodziców, którzy, dzięki wielopłaszczyznowej rehabilitacji ich dzieci w jednym miejscu, będą mieli szansę na wytchnienie, a nawet podjęcie pracy zawodowej.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej