Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Polska Federacja Psychotraumatologii
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
660 765 050
Adres rejestrowy
Ulica
Brzozowa 15
Kod pocztowy
80-243
Miejscowość
Gdańsk
Województwo
pomorskie
Powiat
Gdańsk
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000776043
REGON
38282095100000
NIP
9571114138
Rok powstania
2019
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Polska Federacja Psychotraumatologii powstała z inicjatywy grupy specjalistów skupionych wokół idei leczenia traum psychicznych oraz niesienia pomocy terapeutycznej osobom dotkniętym najtrudniejszymi doświadczeniami życiowymi. Zespół tworzący grupę założycielską federacji od wielu lat doskonali swoje kompetencje, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach z zakresu psychotraumatologii organizowanych i współorganizowanych przez Centrum Psychoterapii Zintegrowanej w Monachium. Współpraca ta polega na organizowaniu szkoleń, wymianie doświadczeń, wizytach studyjnych, czy organizacji międzynarodowych konferencji.

Polska Federacja Psychotraumatologii została powołana w celu krzewienia profesjonalnej wiedzy z zakresu psychotraumatologii, wspierania profesjonalistów w zakresie ich kompetencji leczenia traum psychicznych, rozumienia i umiejętności skutecznego leczenia osób dotkniętych najcięższymi przeżyciami życiowymi.

Celem Federacji jest dbanie o utrzymanie międzynarodowych standardów szkolenia, wspieranie indywidualnych i grupowych inicjatyw w zakresie szerzenia profesjonalnej wiedzy z zakresu psychotraumatologii, dbałość o respektowanie i wspieranie etycznych postaw wśród profesjonalistów pracujących z pacjentami po przeżyciach traumatycznych.

Ideą federacji jest praca na rzecz budowania interdyscyplinarnego środowiska współpracującego na rzecz pomocy straumatyzowanym pacjentom w możliwie najbardziej wspierający sposób.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej