Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Stowarzyszenie Na Rzecz Działalności Lokalnej "Zojda"

Stowarzyszenie Na Rzecz Działalności Lokalnej "Zojda"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
721 280 570
Adres rejestrowy
Ulica
Partyzantów 1
Kod pocztowy
32-310
Miejscowość
Klucze
Województwo
małopolskie
Powiat
olkuski
Gmina
Klucze
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000769380
REGON
38269172600000
NIP
6372206451
Rok powstania
2019
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie na rzecz działalności lokalnej ZOJDA zostało utworzone w celu ochrony praw mieszkańców Klucz do godnych warunków życia.

Działalność naszego stowarzyszenia opiera się na pracy społecznej członków na rzecz poprawy jakości warunków życia w naszej miejscowości oraz zapobieganiu jego pogorszeniu. 
W sytuacji kiedy zwykły mieszkaniec przegrywa walkę o spokojny byt w miejscu swojego zamieszkania w zderzeniu z interesami lokalnych przedsiębiorców, dochodzi do konfliktów społecznych, których rozwiązanie jest procesem długotrwałym i wymagającym determinacji w działaniu zwykłych ludzi.

Brak pozytywnych relacji pomiędzy mieszkańcami i lokalnymi przedsiębiorcami wynika z braku empatii i zrozumienia społecznych interesów mieszkańców.

Mieszkańcy Klucz obserwują wiele dobrych zmian w swoim otoczeniu, ale niestety są miejsca, gdzie pogorszenie warunków egzystencji jest znaczne. W tych właśnie sytuacjach mieszkańcy są zdani sami na siebie, bo instytucje stworzone do obronny praw ludzi i ochrony środowiska stają sie bierne , lub często stają po stronie silniejszego i bogatszego.
Nasze stowarzyszenie zawiązało się - między innymi - na skutek lekceważenia naszych praw do spokojnego i zdrowego życia przez firmę - pracodawcę znacznej części mieszkańców Klucz.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej