Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja The Polish Modern Music Institute
Kontakt
E-mail
Pokaż
E-mail
Pokaż
Telefon
882 486 848
Adres rejestrowy
Ulica
Podłęska 9 lok. 98
Kod pocztowy
30-865
Miejscowość
Kraków
Województwo
małopolskie
Powiat
Kraków
Gmina
Kraków
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Tak
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000813308
REGON
384855445
NIP
6793192462
Rok powstania
2019
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja PMMI - The Polish Modern Music Institute powstała, aby wspierać kulturę i edukację muzyczną.

Celem Fundacji jest prowadzenie działalności w zakresie kultury, oświaty, edukacji, wspierania inicjatyw społecznych, dobroczynności.

Misja Fundacji jest

  • Wspieranie wszelkich działań związanych z edukacją w zakresie muzyki popularnej w szkołach oraz promowanie i rozwój muzyki popularnej na wszystkich poziomach edukacji, zarówno w klasie szkolnej, jak i poza nią.
  • Promowanie rozwoju muzyki popularnej, programu kształcenia muzycznego, który koncentruje się na najpopularniejszych gatunkach muzycznych na świecie – POP, ROCK, JAZZ, R&B, RAP, SOUL, BLUES, ELECTRONIC DANCE, REGGAE, inne.
  • Wyobraźcie sobie świat muzyki jako miasto, bez prądu, energii i przewodnika. Mimo że istnieje, jest niedostępne i ciężko się po nim poruszać. To samo miasto z odrobiną światła i doświadczonym przewodnikiem przemienia się w osiągalne, a nawet przyjemne środowisko. Wierzymy, że naszą misją jest dostarczanie właśnie tego światła i wskazówek, bazujących na wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu muzyki i w praktyce biznesu muzycznego.
  • Popieramy reformę muzyczną w szkołach podstawowych, wdrożenie programu nowoczesnej edukacji muzycznej i nanotechnologii – MODERN BAND for KIDS - granie i tworzenie muzyki w szkołach.

Cele Fundacji:

  • Aby zaprojektować i wdrażać programy, rozwijamy sieć partnerską z instytucjami, które mają korzystny i trwały wpływ na rozwój uczniów i szkoły, studentów i uczelni wyższych.
  • Koncentrujemy się na wspieraniu wysokiej jakości edukacji muzycznej, programów, które nie tylko inspirują uczniów, ale rozwijają ich wiedzę i umiejętności oraz łączą się z ważnymi celami programowymi.
  • Aby objąć rosnącą gamę gatunków sztuki i muzyki, wdrażamy programy innowacyjnej edukacji muzycznej.
  • Budujemy razem nowe społeczeństwo młodych ludzie, mających wiedzę z zakresu nowych technologii. Wiemy, jak bardzo są potrzebni na rynku.
  • Stworzenie grantów jest kluczowym narzędziem wsparcia w tworzeniu wieloletnich zrównoważonych inicjatyw.
  • Chcemy osiągnąć najwyższą jakość edukacji muzycznej, dzięki innowacyjnym programom nauczania i nowym technologiom. Wysoka jakość programu nauczania to kluczowe kryterium dla wszystkich inwestycji w programy. Ważne jest również zaangażowanie i ciągłe zainteresowanie programem uczniów w ciągu wielu lat.

Reklama

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

1. Pozaszkolne formy edukacji artystycznej. 2. Artystyczna i literacka działalność artystyczna. 3. Działalność wspomagająca edukację. 4. Działalność związana z organizacją targów, wystaw, i kongresów. 5. Działalność obiektów kulturalnych.

Organizacja prowadzi działalność odpłatną.

Kursy muzyczne, warsztaty rozwojowe, szkolenia.

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań

Zarząd

Wasyl Jerenowski, Prezes
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
86 1020 2892 0000 5702 0725 3000
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej