Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Instrukcja, terminy – wszystkie niezbędne informacje do złożenia sprawozdania Poradnik o sprawozdaniu finansowym za rok 2022. Sprawdź

Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej

Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej
Kontakt
Telefon
507 500 885
Adres rejestrowy
Ulica
Cybisa 7
Kod pocztowy
02-784
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Ursynów
Dane rejestrowe
Forma prawna
KRS
0000442994
REGON
14662420400000
NIP
9512366909
Rok powstania
2012
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej jest ogólnokrajową międzyzakładową organizacją związkową, niezależną, dobrowolną i samorządną w swym działaniu.

Federacja zrzesza na zasadach dobrowolności zakładowe oraz międzyzakładowe organizacje związkowe pracowników socjalnych i pomocy społecznej, nie naruszając ich osobowości prawnej i nie ograniczając samodzielności oraz niezależności wynikającej z ich statutów, a także osoby fizyczne będące pracownikami socjalnymi lub pracownikami pomocy społecznej, w tym osoby wchodzące w skład członkowskich organizacji związkowych.

Federacja reprezentuje pracowników socjalnych i pracowników pomocy społecznej, a także broni ich godności, praw oraz interesów, w tym materialnych zarówno zbiorowych jak i indywidualnych.

Federacja współpracuje z pracownikami socjalnymi oraz pracownikami pomocy społecznej niezrzeszonymi w organizacjach związkowych.

Celem Federacji jest koordynowanie współdziałania jej organizacji członkowskich (Członków) na rzecz jak najlepszego wypełniania zadań przewidzianych ich statutami oraz wyrażanie wspólnego stanowiska wobec organów władzy, administracji państwowej oraz samorządu terytorialnego, organizacji politycznych, społecznych i samorządowych, a także stowarzyszeń zawodowych i opinii publicznej.

Reklama
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej