Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenie Twoje Miejsce
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
790 656 154
Adres rejestrowy
Dni i godziny pracy
Brak możliwości wizyt osobistych
Ulica
Małej Łąki 5
Kod pocztowy
02-793
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Ursynów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000885405
REGON
38832317100000
NIP
9512515083
Rok powstania
2021
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie Twoje Miejsce

Poznaj nas dokładniej

Misja

Prowadzenie działalności edukacyjnej, poradniczej, terapeutycznej i profilaktycznej, upowszechniania kultury fizycznej sprzyjające rozwojowi kompetencji osobistych i realizacji własnego potencjału, w szczególności na rzecz dzieci, młodzieży i osób dorosłych zwiększające ich aktywność, integrację społeczną i zawodową. Pomoc osobom potrzebującym wsparcia emocjonalnego, społecznego bądź innego wynikającego z ich bieżących potrzeb i sytuacji życiowej.

Wizja

Dążymy do tego, aby nasi podopieczni nauczyli się samodzielnie radzić z trudnościami, rozwijali się, poprawiali jakość swojego życia i czuli się dobrze wśród ludzi. 
A gdy w przyszłości będą potrzebować ponownie pomocy to zwrócą się do nas, albo wraz z nami zaangażują się w pomoc innym potrzebującym.

Reklama

Treści związane z organizacją na ngo.pl

Ogłoszenia
15.01.2022
Cała Polska
Organizacja szuka wolontariusza, wolontariuszki
Chcielibyśmy nawiązać współpracę z osobami, które pomogłyby nam w promowaniu działań naszego Stowarzyszenia w mediach społecznościowych. Jesteśmy młodym stowarzyszeniem i staramy się pomagać innym ale też potrzebujemy pomocy w tym co robimy. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego fantastycznego zespołu. Odezwij się do nas :)
Ogłoszenia
14.01.2022
Cała Polska
Organizacja oferuje pracę, współpracę
Stowarzyszenie Twoje Miejsce poszukuje specjalisty ds. pozyskiwania funduszy. Praca w trybie hybrydowym: bezpośrednie kontakty z Darczyńcami oraz zdalne spotkania z członkami Zespołu i Zarządem. Zakres obowiązków: * Przygotowywanie i prowadzenie kampanii fundrasingowych i realizacja zbiórek. * Pozyskiwanie i podtrzymywanie relacji z darczyńcami indywidualnymi i biznesowymi. * Prowadzenie baz danych Darczyńców.

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja nie prowadzi działalności gospodarczej.

Organizacja prowadzi działalność odpłatną.

Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej