Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Jak zapewnić niezależne finansowanie Twojej fundacji, stowarzyszeniu? Kurs online i poradnik czeka na Ciebie. Kup pakiet o fundraisingu w NGO

Stowarzyszenie Pozarządowe Mogilno
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Dni i godziny pracy
Brak możliwości wizyt osobistych. Zapraszamy do kontaktu mailowego.
Ulica
Bartoszewskiego 1 lok. 2
Kod pocztowy
88-300
Miejscowość
Mogilno
Województwo
kujawsko-pomorskie
Powiat
mogileński
Gmina
Mogilno
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000963672
REGON
521651151
NIP
5571706552
Rok powstania
2022
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
32
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenie „Pozarządowe Mogilno” to miejsce spotkań wspólnych spraw organizacji pozarządowych powiatu mogileńskiego. To organizacja, który skupia wokół siebie osoby fizyczne, głównie reprezentujące organizacje pozarządowe z powiatu mogileńskiego, choć wśród członków znajdują się także osoby rozpoczynające swoja przygodę z działaniami społecznymi. Dzięki udziałowi przedstawicieli organizacji pozarządowych w Stowarzyszeniu możliwe jest budowanie współpracy i podnoszenie kompetencji wszystkich podmiotów NGO w powiecie. Organizacja dzięki zaangażowaniu członków chce budować współpracę na linii organizacje pozarządowe – mieszkańcy oraz organizacje pozarządowe – samorząd lokalny.

Stowarzyszenie powstało 1.02.2022 r. i obecnie tworzy je 32 członków. Wcześniej działaliśmy jako grupa nieformalna organizacji pozarządowych z powiatu mogileńskiego. Oprócz informacji o bieżącej działalności naszego Stowarzyszenia najdziesz tu informację o planowanych wydarzeniach, szkoleniach, warsztatach, akcjach charytatywnych i imprezach organizowanych przez lokalne NG0.

Reklama

Zarząd

Jarosław Gębala, Prezes Zarządu
Kinga Woroch, Vice Prezes Zarządu
Radzym Jankiewicz, Członek Zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej