Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Fundacja SeniorApp
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
508 167 469
Adres rejestrowy
Możliwość wizyt osobistych
Tak
Ulica
Narutowicza 57 lok. 2
Kod pocztowy
90-130
Miejscowość
Łódź
Województwo
łódzkie
Powiat
Łódź
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Utrudniona
Utrudnienia dla osób z niepełnosprawnościami
I piętro, brak windy.
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000953675
REGON
521257796
NIP
7252316628
Rok powstania
2022
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
3
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja SeniorApp jako organizacja społecznie odpowiedzialna tworzy programy mające na celu przełamywanie barier w dostępie do technologii dla osób wykluczonych, aby umożliwić im sprawne poruszanie się w świecie cyfrowym.

Zespół Fundacji SeniorApp organizuje konsultacje i szkolenia z obsługi urządzeń mobilnych i bezpieczeństwa w sieci. Tworzymy społeczność ludzi, którzy dzielą się swoim czasem i umiejętnościami pomagając innym.

Stale rozwijamy i dostosowujemy działania do aktualnej sytuacji oraz pojawiających się potrzeb osób, które wymagają wsparcia i opieki.

Fundacja SeniorApp realizuje projekt innowacyjny: „Pomoc na wyciągnięcie ręki!” w ramach projektu grantowego: TransferHUB – inkubator innowacji społecznych w obszarze zatrudnienia realizowanego przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych w Partnerstwie ze Stowarzyszeniem Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wsparcie dla uchodźców i uchodźczyń z Ukrainy

Fundacja SeniorApp realizuje projekt: “Wsparcie prawne dla obywateli Ukrainy” w ramach Wojewódzkiego Programu pn. “Moce nadŁódzkie”.

Pomagamy w zakresie znalezienia opieki nad dziećmi, zamieszkania, pracy i wielu innych. Coraz częściej padają pytania o wsparcie prawne. Chcemy w pełni wykorzystać nasz potencjał i jako uzupełnienie wprowadzić pomoc prawną. 

Od rozpoczęcia działań udzieliliśmy ponad 2200 porad telefonicznych i ponad 4500 porad w mediach społecznościowych.

Projekt “Pomoc prawna dla obywateli Ukrainy” jest skierowany do obywateli Ukrainy, którzy przybyli na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej z terytorium Ukrainy w związku z działaniami wojennymi prowadzonymi na terytorium tego państwa, oraz obywateli Ukrainy posiadających Kartę Polaka, którzy wraz z najbliższą rodziną z powodu tych działań wojennych przybyli na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w myśl art. 1 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa (Dz.U. z 2022 r. poz. 583 z późn. zm.).

W ramach zadania udzielimy pomocy prawnej obywatelom Ukrainy w językach ukraińskim i rosyjskim,

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dorosłych, kształcenie ustawiczne
wspomaganie rozwoju techniki, wynalazczości, innowacyjności
pomoc prawna

Zarząd

Przemysław Mroczek, Prezes
Igor Marczak, Wice Prezes
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej