Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Webinar o zarządzaniu finansami w NGO [16.10.23] Poznaj kluczowe obszary. Sprawdź program >

Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Prośba o wpłatę darowizny na Twój portal ngo.pl prowadzony przez Stowarzyszenie Klon/Jawor.
Stowarzyszenie Otwarty Ogród
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
513 549 532
Adres rejestrowy
Dni i godziny pracy
Brak możliwości wizyt osobistych pod adresem rejestrowym. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, od poniedziałku do piątku.
Ulica
Bohaterów Getta Warszawskiego 9 lok. 8
Kod pocztowy
80-230
Miejscowość
Gdańsk
Województwo
pomorskie
Powiat
Gdańsk
Dostępność dla osób z niepełnosprawnościami
Nie
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0001024388
REGON
524815713
NIP
9571156214
Rok powstania
2023
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Ludzie
Liczba członków
8
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Wesprzyj Stowarzyszenie Otwarty Ogród

przekaż darowiznę na cele statutowe

Jesteśmy szczęśliwi, że możemy się z Wami podzielić naszą pasją i wizją Stowarzyszenia Otwarty Ogród. To organizacja, która ma na celu budowanie społeczeństwa tolerancyjnego, opartego na poszanowaniu człowieka i przyrody. Wierzymy, że tylko razem możemy zmienić świat na lepsze.

Naszą misją jest propagowanie idei harmonijnego, pokojowego współżycia, potrzeby ochrony różnorodności naszego środowiska, Zielonego Ładu oraz uniwersalnych praw człowieka. Chcemy uczyć i zachęcać ludzi do otwarcia się na różnorodność kulturową i społeczną, która jest skarbem naszej planety.

Naszym głównym sposobem komunikacji będzie Portal www.opengarden.org.pl, który ma być przestrzenią spotkań i dzielenia się informacjami dla wszystkich osób i organizacji zainteresowanych tematami związanymi z szeroko pojętą ochroną środowiska oraz prawami człowieka. Na naszym portalu znajdziecie Państwo najnowsze wiadomości, artykuły, wywiady, raporty, filmy i podcasty dotyczące najistotniejszych kwestii związanych z ochroną klimatu, bioróżnorodności, prawami człowieka w Polsce, Europie i na świecie. Znajdziecie również najważniejsze akty prawne dotyczące poruszanych kwestii.  Odwiedzający nasz Portal będą mogli zapoznać się także z profilami różnych organizacji działających w tych dziedzinach i skontaktować się z nimi.

Nasz portal będzie pokazywał, między innymi, różne grupy społeczne zamieszkujące na terenie Polski (i w pewnym stopniu Europę i inne kontynenty). W tym miejscu znajdzie się miejsce dla każdej grupy narodowej, etnicznej, wyznaniowej czy też takiej, która czuje się inna. Uznajemy bowiem, że podstawowym prawem człowieka jest życie w pokoju, w zdrowym różnorodnym środowisku.

Znajdziecie tutaj ważne regulacje związane z prawami człowieka i środowiska. Są to dokumenty, które regulują podstawowe zasady i normy ochrony godności ludzkiej oraz zrównoważonego rozwoju. Niektóre z nich to: Konwencja o ochronie praw człowieka i podstawowych wolności, Karta Praw Podstawowych Unii Europejskiej, Konwencja o różnorodności biologicznej i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z tymi i innymi aktami prawnymi, które mają wpływ na nasze życie i przyszłość naszej planety.

Planujemy również inne działania w zakresie szeroko pojętych praw człowieka i ochrony środowiska

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami i instytucjami, które dzielą nasze cele i wartości. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej i dołączenia do naszej społeczności Open Garden. Razem możemy zrobić więcej!

Reklama

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja nie prowadzi działalności gospodarczej.

Organizacja nie prowadzi działalności odpłatnej.

Zarząd

Andrzej Dariusz Gaj, Prezes
Beata Krystyna Marcinkowska, Wiceprezes
Magdalena Maria Popowska, Wiceprezes
Iwona Rudnik, Członek Komisji Rewizyjnej
Piotr Paszkiewicz, Członek Komisji Rewizyjnej
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
15253000082049107681600001
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej