Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).
FORTIOR - Fundacja dla Wielu
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
795 631 614
Adres rejestrowy
Ulica
Dobrowoja 3 lok. 12
Kod pocztowy
04-003
Miejscowość
Warszawa-Praga-Południe
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Praga-Południe
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000715766
REGON
36937126500000
NIP
113-29-61-470
Rok powstania
2018
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misja Fundacji to pomoc mężczyznom - ofiarom przemocy oraz ich rodzinom. Specjalizujemy się w pracy z mężczyznami, którzy doświadczyli przemocy seksualnej. Pracujemy w trybie interwencyjnym i długoterminowym. Organizujemy konsultacje, pomoc psychologiczną, medyczną i prawną. Organizujemy specjalistyczne szkolenia z zakresu pracy terapeutycznej i interwencyjnej z mężczyznami doświadczającymi przemocy oraz z zakresu problematyki przemocy seksualnej wobec mężczyzn.

Ponadto Fundacja prowadzi projekt "Medycy na Ulicy" adresowany do osób doświadczających przemocy i dotkniętych bezdomnością. Ratownicy medyczni, psycholog i terapeuci jako wolontariusze-streetworkerzy docierają do poszkodowanych, udzielają im pierwszej pomocy medycznej i wsparcia (emocjonalnego, informacyjnego, instytucjonalnego) niezbędnego do poradzenia sobie z doświadczanym kryzysem.

FORTIOR jest również organizacją zaangażowaną w projekt "4 Łapy vs. PTSD" - rozwijamy ideę wykorzystywania dogoterapii w leczeniu zespołu stresu pourazowego i szkolenia psów towarzyszących dla osób borykających się z PTSD.

Zapraszamy do kontaktu! :)

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
profilaktyka uzależnień
pomoc psychologiczna
poradnictwo specjalistyczne
partnerstwa międzynarodowe, wymiana doświadczeń

Zarząd

Anna Jastrzębska, Prezes Zarządu
Paweł Wieczorek, Wiceprezes Zarządu
Bartłomiej Matyszewski, Wiceprezes Zarządu
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej