Spis organizacji - ngo.pl

Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Chcesz dostawać artykuły wybrane przez redakcję ngo.pl specjalnie dla Ciebie? Przeczytaj najciekawsze teksty publicystyczne. Zamów bezpłatny newsletter Magazyn NGO.PL na weekend!

Kawiarnia i sklep Amakuru
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
735 033 039
Adres rejestrowy
Dni i godziny pracy
poniedziałek-piątek 10.00-18.00, sobota 10.00-14.00
Ulica
Aleja Solidarności 101
Kod pocztowy
00-144
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Śródmieście
Dane rejestrowe
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Sklep oferuje nietypowe wyroby, których nie można dostać nigdzie indziej w Polsce. Rzeźby, obrazy czy biżuteria to często pojedyncze egzemplarze, jedyne w swoim rodzaju. Pokazuje dzięki temu bogactwo i różnorodność towarów, wytwarzanych w krajach Afryki i Ameryki Południowej i przybliża kulturę i tradycję odległych zakątków świata, w których pracują pallotyńscy misjonarze. Dochód ze sklepu Fundacja przeznacza na realizację projektów dobroczynnych, takich jak budowa oddziału położniczego w Kigali, w Rwandzie, zakup kalkulatorów i podręczników dla uczniów szkoły ekonomicznej w Baffousam w Kamerunie, wspieranie domu dla dzieci ulicy Casa Hogar w Kolumbii, stypendia dla młodzieży z ubogich rodzin oraz na wspieranie osób potrzebujących tam, gdzie panuje bieda, klęski żywiołowe i wojny (oprac. warszawa.ngo.pl).

Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej