{!-- --} Stowarzyszenie Na Rzecz Internacjonalizacji Polskich Uczelni - Profil - ngo.pl
Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Stowarzyszenie Na Rzecz Internacjonalizacji Polskich Uczelni

Stowarzyszenie Na Rzecz Internacjonalizacji Polskich Uczelni
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
502 603 165
Adres rejestrowy
Ulica
Pęcherska 2
Kod pocztowy
02-661
Miejscowość
Warszawa-Mokotów
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Mokotów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Stowarzyszenie rejestrowe
KRS
0000697770
REGON
36846178200000
NIP
521-37-96-988
Rok powstania
2017
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Stowarzyszenia na Rzecz Internacjonalizacji Polskich Uczelni jest to inicjatywa, która zrodziła się z potrzeby zajęcia się bieżącymi problemami edukacji międzynarodowej w Polsce. Jest to organizacja środowiskowa, której głównym celem jest prowadzenie działań wspierających internacjonalizację uczelni w Polsce.

Poprzez konsultacje oraz wspólne projekty opracowujemy strategię i politykę dla osiągnięcia tego celu. Naszą główną działalnością jest inspirowanie i wspieranie uczelni w procesie rozwijania międzynarodowej wymiany studentów i pracowników naukowych, promowania polskich uczelni za granicą oraz uczestniczenia w trwającej budowie globalnego społeczeństwa wiedzy.

Krótkoterminowe cele APUI to zachęcanie jak największej liczby uczelni do otwarcia programów w języku angielskim oraz pomaganie im w zachęceniu do rekrutacji studentów międzynarodowych. Celem długoterminowym jest natomiast zjednoczenie wszystkich polskich uniwersytetów pod parasolem APUI i uczynienie z Polski poszukiwanego miejsca docelowego dla studentów z całego świata.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dorosłych, kształcenie ustawiczne
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej