Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja Aperte
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21
Kod pocztowy
02-001
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Ochota
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000675026
REGON
36712857200000
NIP
701-06-86-178
Rok powstania
2017
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Wydarzenie w ramach projektu Energetics Insight | SGH w Warszawie

Poznaj Fundację Aperte i prowadzoną przez nas działalność edukacyjną!

Odwiedź nasz fanpage i zobacz, jakie projekty realizujemy i jak zmieniamy proces kształcenia ludzi młodych w Poslce tworząc przestrzeń do współpracy świata biznesu i edukacji.

O NAS

Fundacja Aperte powstała w 2017 roku z inicjatywy studentów i absolwentów warszawskich uczelni zaangażowanych od lat w działalność społeczną, edukacyjną i naukową trzeciego sektora. Nasza organizacja została powołana w odpowiedzi na potrzebę rozszerzenia oferty edukacyjnej polskich uczelni o projekty włączające w proces kształcenia zarówno przedsiębiorców, przedstawicieli administracji publicznej, jak i działaczy społecznych, dając młodym ludziom nieodpłatny dostęp do specjalistycznej wiedzy.

Celem naszej działalności misyjnej jest edukowanie i rozwój młodych ludzi w zakresie przedsiębiorczości, aktywności społecznej oraz wiedzy i kompetencji pożądanych na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy w Polsce. Poprzez podejmowane inicjatywy dążymy do stworzenia przestrzeni współpracy świata biznesu i środowiska akademickiego, umożliwiając młodym Polakom nieodpłatne uczestnictwo w projektach edukacyjnych na uczelniach, które odpowiadają ich potrzebom i zainteresowaniom.

Dzięki zaangażowaniu w proces kształcenia przedsiębiorców i praktyków wybranych branż pragniemy przeciwdziałać niedopasowaniu kompetencji absolwentów szkół wyższych do potrzeb pracodawców, by mogli rozwijać wybrane przez siebie ścieżki kariery.

Reklama

Działalność gospodarcza i odpłatna

Organizacja prowadzi działalność gospodarczą / jest wpisana do rejestru przedsiębiorców.

Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej