Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL
Fundacja City OK
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
724 700 200
Adres rejestrowy
Ulica
Aleje Jerozolimskie 81
Kod pocztowy
02-001
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Ochota
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000665512
REGON
36664909100000
NIP
701-06-69-636
Rok powstania
2017
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

W Polsce żyje 19 mln kobiet, co stanowi prawie 52% populacji naszego kraju. Fundacja City OK, która zajmuje się pomocą w zakresie profilaktyki i ochrony zdrowia oraz lecznictwa, powstała z myślą o kobietach i dla kobiet. Pomagamy, wspieramy, edukujemy. W naszych kampaniach poruszamy tematy trudne i ważne dla kobiet, które nadal stanowią społeczne tabu.

Przemoc domowa, choroby cywilizacyjne takie jak depresja, zaburzanie odżywiania, nerwice czy choroby nowotworowe, co roku doprowadzają do wyniszczenia psychicznego lub śmierci tysiąca kobiet. Rozwody, samotne wychowywanie dzieci, brak wsparcia rodziny to codzienna rzeczywistość tysięcy z nas.

Wszystkie borykamy się z problemami, ale nie wszystkie z nas mają siłę, aby sobie z nimi samodzielnie poradzić. Dlatego powstała fundacja City OK. Chcemy pomagać i wspierać.

Jedną z form pomocy, a także głównym celem fundacji, jest budowa "Miasteczek City Ok", w których udzielane będzie wsparcie psychologiczne, medyczne i prawne kobietom znajdującym się trudnej sytuacji życiowej.

“Miasteczka City OK”, które Fundacja planuje otworzyć we wszystkich dużych miastach w Polsce będą miejscem, gdzie kobiety po przejściach znajdą spokój, wsparcie i akceptację, a także możliwość podzielenia się własnymi doświadczeniami.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej