Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Stowarzyszenia i fundacje! Macie pytania prawne, formalne, księgowe? Pomożemy je rozwiązać. Piszcie: info@ngo.pl i dzwońcie: 801 646 719 lub 22 828 91 21 (g. 9.00-13.00).

Fundacja Animacji Przedsiębiorczości

Fundacja Animacji Przedsiębiorczości
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
600 285 508
Adres rejestrowy
Ulica
Grzybowska 87
Kod pocztowy
00-844
Miejscowość
Warszawa-Wola
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Mokotów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000661127
REGON
36646122300000
NIP
527-27-95-074
Rok powstania
2017
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja Animacji Przedsiębiorczości jest zwieńczeniem ponad 20 letniej działalności społecznej i biznesowej fundatorów. Skupia kilkaset firm bardziej lub mniej związanych z ideami i celami statutowymi fundacji. Poprzez lata działań na różnych polach i wielu organizacjach przyszła pora zebrać działania, podmioty i osoby, którym na sercu leży faktyczna i skuteczna poprawa warunków działania polskich przedsiębiorców. Fundacja Animacji Przedsiębiorczości z pewnością nie jest kolejną organizacją kanapową, zdecydowane działania na rzecz zwłaszcza polskich przedsiębiorców, odważne podejmowanie dialogu i skutecznych, konsekwentnych działań parlamentarnych, prawnych czy medialnych w nawet najbardziej kontrowersyjnych konfliktach przedsiębiorców z urzędnikami są udokumentowanym dorobkiem zespołu, który stoi za nią. Potrafimy scalić rozproszonych przedsiębiorców i w wielkiej skali skoordynować działania dla osiągnięcia krytycznego, wspólnego celu, wyselekcjonować i udostępnić wyspecjalizowaną pomoc prawną, wreszcie w sprawach dużej wagi państwowej nawiązujemy relacje z parlamentarzystami, tworząc inicjatywy zmieniające niekorzystne lub wręcz niesprawiedliwe przepisy prawne. Jeśli problem wymaga uwagi opinii publicznej wypracowaliśmy przez lata relacje z mediami, których dziesiątki publikacji i emisji w pierwszoplanowych programach interwencyjnych zapewniają percepcję polityków i najważniejszych instytucji państwa.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej