Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Fundacja Kobiet "Dobrawa"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Telefon
22 853 45 55
Telefon
600 944 108
Adres rejestrowy
Ulica
Rolna 179 lok. 1
Kod pocztowy
02-729
Miejscowość
Warszawa
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Mokotów
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000660568
REGON
36642811900000
NIP
521-37-65-433
Rok powstania
2017
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Fundacja kobiet Dobrawa została założona z inicjatywą (jednoczenia) zrzeszania kobiet otwartych i kreatywnych. Wspólnie wierzymy w kobiecą siłę i moc, dzięki której możemy osiągnąć więcej! Poprzez promocje rozwoju osobistego oraz przedsiębiorczość, tworzymy społeczność kobiet realizujących własne pomysły. Naszym celem jest motywacja, wsparcie oraz kreowanie aktywnego trybu życia.

Fundacja Kobiet Dobrawa prowadzi działalność o charakterze pożytku publicznego w zakresie realizacji następujących celów:

  • Wspieranie wszystkich kobiet, które tymczasowo przebywają lub na stałe mieszkają w Polsce. Kształtowanie wizerunku społecznego i biznesowego kobiet w społeczeństwie.Wspieranie i promowanie kobiet w zakresie przedsiębiorczości, biznesu, sztuce artystycznej i kulturze, kreowanie statusu kobiety i wsparcie życia rodzinnego.
  • Porady zdrowego stylu życia, inicjatywy w profilaktyce zdrowotnej, promocja aktywności fizycznej kobiet. Porady i szkolenia ułatwiające utrzymanie równowagi pomiędzy pracą i życiem rodzinnym, rozwijanie umiejętności indywidualnych, wspomaganie rozwoju osobistego.
  • Zachęcanie kobiet do wzajemnej współpracy, nagłaśnianie ich sukcesów, przekazywanie porad i dzielenie się swoimi doświadczeniami, sukcesami, trudnościami we wszystkich obszarach wyżej wymienionych.
  • Wspieranie rozwoju własnego potencjału, wzmacnianie poczucia wewnętrznej siły, radzenia sobie z wyzwaniami i znajdywanie kreatywnych rozwiązań.
  • Organizacja, promocja i wszechstronne wspieranie rozwoju talentów kobiet, dzieci i młodzieży, szczególnie tych najbiedniejszych.
  • Organizowanie, wspieranie, zachęcanie kobiet do realizacji swoich talentów, projektów, przedsięwzięć w dziedzinie artystycznej, w szczególności plastycznej i muzycznej.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
edukacja dorosłych, kształcenie ustawiczne
Odbiorcy działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej