Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).

Fundacja Instytut Analiz Płci i Seksualności "Ona i On"

Fundacja Instytut Analiz Płci i Seksualności "Ona i On"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Szczytnowska 35/39
Kod pocztowy
04-812
Miejscowość
Warszawa-Wawer
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Wawer
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000695501
REGON
36831567800000
NIP
952-21-68-157
Rok powstania
2017
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misją Fundacja Instytut Analiz Płci i Seksualności "Ona i On" jest szerzenie rzetelnej wiedzy naukowej na tematy związane z płcią, płodnością i seksualnością, w szerszym kontekście wszechstronnie pojmowanego zdrowia i rozwoju każdej jednostki z osobna oraz harmonijnego i długofalowego rozwoju społeczeństwa zarazem. Szanując niezbywalną godność każdego człowieka i prawo do samostanowienia w życiu prywatnym, staramy się propagować stanowisko, że niezależnie od zdarzających się w życiu ograniczeń, prawidłowo funkcjonująca rodzina naturalna składająca się z biologicznego ojca i matki oraz ich dzieci jest fundamentem każdego społeczeństwa i jako taka powinna być zawsze chroniona, zalecana jako wzór i uprzywilejowana na gruncie prawa, zarówno ze względów etycznych, demograficznych, społecznych, jak i ekonomicznych. Szczególną troską w ramach naszej aktywności otaczamy dzieci i młodzież, aby zagwarantować im prawo do prawidłowego, wszechstronnego, adekwatnego do danego poziomu wiekowego rozwoju oraz przygotowania do podejmowania odpowiedzialnych ról życiowych w przyszłości (promujemy seksualną integralność, a nie seksualną impulsywność).

Instytut "Ona i On" prowadzi działalność popularyzatorską, doradczą, naukową i pokrewne. W swojej działalności opieramy się o sprawdzone i fundamentalne dla rozwoju cywilizacji europejskiej wartości judeo-chrześcijańskie.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej