Przeglądarka Internet Explorer, której używasz, uniemożliwia skorzystanie z większości funkcji portalu ngo.pl. Aby mieć dostęp do wszystkich funkcji portalu ngo.pl, zmień przeglądarkę na inną (np. Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge).
Od 20 lat portal ngo.pl bezpłatnie pomaga organizacjom pozarządowym. Pomóż nam pomagać dalej. Wspieraj NGO w PL

Fundacja Instytut Analiz Płci i Seksualności "Ona i On"

Fundacja Instytut Analiz Płci i Seksualności "Ona i On"
Kontakt
E-mail
Pokaż
Adres rejestrowy
Ulica
Szczytnowska 35/39
Kod pocztowy
04-812
Miejscowość
Warszawa-Wawer
Województwo
mazowieckie
Powiat
Warszawa
Dzielnica
Wawer
Dane rejestrowe
Forma prawna
Fundacja
KRS
0000695501
REGON
36831567800000
NIP
952-21-68-157
Rok powstania
2017
Organizacja pożytku publicznego
Nie
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji

Misją Fundacja Instytut Analiz Płci i Seksualności "Ona i On" jest szerzenie rzetelnej wiedzy naukowej na tematy związane z płcią, płodnością i seksualnością, w szerszym kontekście wszechstronnie pojmowanego zdrowia i rozwoju każdej jednostki z osobna oraz harmonijnego i długofalowego rozwoju społeczeństwa zarazem. Szanując niezbywalną godność każdego człowieka i prawo do samostanowienia w życiu prywatnym, staramy się propagować stanowisko, że niezależnie od zdarzających się w życiu ograniczeń, prawidłowo funkcjonująca rodzina naturalna składająca się z biologicznego ojca i matki oraz ich dzieci jest fundamentem każdego społeczeństwa i jako taka powinna być zawsze chroniona, zalecana jako wzór i uprzywilejowana na gruncie prawa, zarówno ze względów etycznych, demograficznych, społecznych, jak i ekonomicznych. Szczególną troską w ramach naszej aktywności otaczamy dzieci i młodzież, aby zagwarantować im prawo do prawidłowego, wszechstronnego, adekwatnego do danego poziomu wiekowego rozwoju oraz przygotowania do podejmowania odpowiedzialnych ról życiowych w przyszłości (promujemy seksualną integralność, a nie seksualną impulsywność).

Instytut "Ona i On" prowadzi działalność popularyzatorską, doradczą, naukową i pokrewne. W swojej działalności opieramy się o sprawdzone i fundamentalne dla rozwoju cywilizacji europejskiej wartości judeo-chrześcijańskie.

Reklama

Obszary działań i ich odbiorcy

Obszary działań
Reklama
Redakcja ngo.pl nie odpowiada za treść profili organizacji
Numer konta organizacji:
Sugerowany tytuł przelewu:
Darowizna na cele statutowe
Darowiznę możesz odliczyć od podatku! Dowiedz się więcej